Nawóz do trawy długodziałający - sposób na piękny trawnik

Nawóz do trawy długodziałający – sposób na piękny trawnik

Autor: Blog-Trawnikowy.pl

Nawóz do trawy długodziałający to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu, by często nawozić rośliny w ogrodzie. Jak działa? Dlaczego warto w niego zainwestować? Podpowiadamy w dalszej części artykułu!

Dlaczego warto kupić nawóz do trawy długodziałający?

Długodziałające nawozy do trawy cieszą się coraz większą popularnością, zarówno amatorów zaczynających swoją przygodę z roślinami ogrodowymi, jak i profesjonalnych ogrodników. Nic dziwnego – są one bardzo proste w użyciu i zapewniają roślinom długotrwały dostęp do składników odżywczych.

Nawóz długodziałający wystarczy zaaplikować raz lub maksymalnie dwa razy w sezonie, by nasze rośliny kwitły pięknie i zdrowo. Można w nim znaleźć między innymi takie składniki jak azot, potas, fosfor, magnez, a także inne niezbędne do rozwoju roślin mikroelementy. Komplet składników odżywczych został wyprodukowany w postaci kuleczek z osłonką, dzięki czemu są one uwalniane stopniowo do ziemi. Wystarczy rozsypać te kuleczki w małej dawce w ogrodzie lub doniczkach i zmieszać je z wierzchnią warstwą podłoża, by zapewnić roślinom odpowiednie nawożenie.

Wypróbuj nawóz do trawy długodziałający OSMOCOTE

W ofercie naszogrodniczy.pl znajdziesz innowacyjny nawóz do trawy długodziałający OSMOCOTE. To nawóz, którego wystarczy użyć na początku sezonu, by cieszyć się pięknym trawnikiem. OSMOCOTE składa się z otoczkowanych granulek, które uwalniają składniki odżywcze pod wpływem temperatury i wilgoci. Mieszanka jest bardzo lubiana przez profesjonalnych ogrodników.

Największe zalety nawozu do trawy OSMOCOTE to:

  • bogactwo mikro i makroelementów,
  • duża wydajność,
  • niskie ryzyko przenawożenia gleby,
  • ogromna wygoda użytkowania,
  • wysoka jakość składników,
  • uniwersalność.

Zaufało nam już wielu profesjonalnych ogrodników. Ty także możesz! Wypróbuj nawóz do trawy długodziałający OSMOCOTE.

Ile kosztuje nawóz OSMOCOTE?

W naszogrodniczy.pl kupisz nawóz długodziałający w cenie wynoszącej 41,50 złotych za 1,5 kg nawozu. Oferujemy także większe opakowania, w których znajdziesz 5 oraz 20 kg nawozu. W naszej ofercie posiadamy zarówno nawóz długodziałający do trawnika, jak i nawóz do iglaków (cisów, tuj, cyprysów), nawóz do roślin balkonowych, nawóz do owoców i warzyw, bylin, a także nawóz do kwiatów i roślin ozdobnych.

Warto kliknąć